Plan sparingów.

Co najmniej sześć meczów kontrolnych rozegrają Termy Ner Poddębice. Na rozkładzie ubiegłorocznego spadkowicza z III ligi znajdują się wyłącznie inni czwartoligowcy. Pierwszy trening zaplanowano na sobotę (14 stycznia).

Dwa tygodnie od wznowienia przygotowań, poddębiczan czeka pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzą się oni z ligowym rywalem Zjednoczonymi Gminą Bełchatów. Tydzień później do Byczyny przyjedzie Zawisza Rzgów. 10 lutego, Termy Ner podejmą wicelidera czwartej ligi kujawsko-pomorskiej – Kujawiankę Izbicę Kujawską.

Plan sparingów Term Neru: 28.01 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów (łódzka IV liga) 04.02 – Zawisza Rzgów (łódzka IV liga) 11.02 – Kujawianka Izbica Kujawska (kujawsko-pomorska IV liga) 18.02 – LKS Kwiatkowice (łódzka IV liga) 25.02 – Kujawianka Izbica Kujawska (kujawsko-pomorska IV liga) 01.03 – Wicher Dobra 04.03 – wolny termin