Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Termy Ner Poddębice |
29:0 | Boruta II Zgierz |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
0:3 | KS Kutno |
||||
Akademia ABI |
0:6 | Górnik Łęczyca |
||||
Włókniarz Zgierz |
0:9 | Victoria Rąbień |
||||
Kotan Ozorków |
12:2 | LKS Świnice Warckie |
||||
LKS Rosanów |
- : - | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Boruta II Zgierz |
0:11 | Victoria Rąbień |
||||
Termy Ner Poddębice |
8:5 | AS ROZWÓJ GŁOWNO |
||||
KS Kutno |
12:0 | Akademia ABI |
||||
Łódzka II Akademia Futbolu |
10:3 | Włókniarz Zgierz |
||||
Górnik Łęczyca |
0:2 | Kotan Ozorków |
||||
LKS Świnice Warckie |
2:12 | LKS Rosanów |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Victoria Rąbień |
9:0 | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
11:1 | Boruta II Zgierz |
||||
Akademia ABI |
1:2 | Termy Ner Poddębice |
||||
Włókniarz Zgierz |
9:2 | LKS Świnice Warckie |
||||
LKS Rosanów |
4:0 | Górnik Łęczyca |
||||
Kotan Ozorków |
0:8 | KS Kutno |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Boruta II Zgierz |
2:4 | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
LKS Świnice Warckie |
0:33 | Victoria Rąbień |
||||
Termy Ner Poddębice |
8:1 | Kotan Ozorków |
||||
KS Kutno |
- : - | LKS Rosanów |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
10:1 | Akademia ABI |
||||
Górnik Łęczyca |
2:6 | Włókniarz Zgierz |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Akademia ABI |
- : - | Boruta II Zgierz |
||||
Włókniarz Zgierz |
- : - | KS Kutno |
||||
LKS Rosanów |
- : - | Termy Ner Poddębice |
||||
Łódzka II Akademia Futbolu |
- : - | LKS Świnice Warckie |
||||
Kotan Ozorków |
- : - | AS ROZWÓJ GŁOWNO |
||||
Victoria Rąbień |
- : - | Górnik Łęczyca |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Boruta II Zgierz |
- : - | LKS Świnice Warckie |
||||
Termy Ner Poddębice |
- : - | Włókniarz Zgierz |
||||
KS Kutno |
- : - | Victoria Rąbień |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
- : - | LKS Rosanów |
||||
Akademia ABI |
- : - | Kotan Ozorków |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Rosanów |
- : - | Akademia ABI |
||||
Victoria Rąbień |
- : - | Termy Ner Poddębice |
||||
LKS Świnice Warckie |
- : - | Górnik Łęczyca |
||||
Łódzka II Akademia Futbolu |
- : - | KS Kutno |
||||
Kotan Ozorków |
- : - | Boruta II Zgierz |
||||
Włókniarz Zgierz |
- : - | AS ROZWÓJ GŁOWNO |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Boruta II Zgierz |
- : - | Górnik Łęczyca |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
- : - | Victoria Rąbień |
||||
Termy Ner Poddębice |
- : - | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
KS Kutno |
- : - | LKS Świnice Warckie |
||||
Kotan Ozorków |
- : - | LKS Rosanów |
||||
Akademia ABI |
- : - | Włókniarz Zgierz |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
LKS Rosanów |
- : - | Boruta II Zgierz |
||||
Victoria Rąbień |
- : - | Akademia ABI |
||||
LKS Świnice Warckie |
- : - | Termy Ner Poddębice |
||||
Łódzka II Akademia Futbolu |
- : - | AS ROZWÓJ GŁOWNO |
||||
Włókniarz Zgierz |
- : - | Kotan Ozorków |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | KS Kutno |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Boruta II Zgierz |
- : - | KS Kutno |
||||
LKS Rosanów |
- : - | Włókniarz Zgierz |
||||
Termy Ner Poddębice |
- : - | Górnik Łęczyca |
||||
Kotan Ozorków |
- : - | Victoria Rąbień |
||||
AS ROZWÓJ GŁOWNO |
- : - | LKS Świnice Warckie |
||||
Akademia ABI |
- : - | Łódzka II Akademia Futbolu |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Victoria Rąbień |
- : - | LKS Rosanów |
||||
LKS Świnice Warckie |
- : - | Akademia ABI |
||||
KS Kutno |
- : - | Termy Ner Poddębice |
||||
Łódzka II Akademia Futbolu |
- : - | Kotan Ozorków |
||||
Włókniarz Zgierz |
- : - | Boruta II Zgierz |
||||
Górnik Łęczyca |
- : - | AS ROZWÓJ GŁOWNO |